Dostawa

 Koszt dostawy

Odbiór osobisty0 zł
Paczkomat WAW83A (stacja BP vis-a-vis CH Wola Park)2 zł
Paczkomat8 zł
Paczkomat (przesyłka pobraniowa)13 zł
Kurier12 zł
Kurier (przesyłka pobraniowa)17 zł

Kiedy otrzymam zamówione gry?

Gry dostępne w magazynie w przypadku zamówienia i zaksięgowania wpłaty do godziny 14.00 wysyłamy zwykle tego samego dnia, najpóźniej kolejnego dnia roboczego następującego po dniu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Do tego czasu należy doliczyć czas transportu przesyłki.

Przystąpienie do realizacji zamówienia następuje od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie lub wybrania opcji płatności przy odbiorze.

W przypadku, gdy zależy Państwu na dostawie w określonym, krótkim terminie (zakup na prezent, wyjazd itd.) prosimy o taką informację w komentarzu. Postaramy się, aby zamówienie dotarło do Państwa przed wskazanym terminem, a w przypadku, gdyby okazało się to niemożliwe, poinformujemy o tym, by dać Państwu możliwość zmiany formy transportu lub anulowania zamówienia i zakupu w innym sklepie.

Odbiór osobisty

Istnieje możliwość odbioru zamówienia w paczkomacie WAW83A znajdującym się na stacji BP vis-a-vis CH Wola Park. Paczki nadawane są najpóźniej w kolejnym dniu roboczym i od razu są gotowe do odbioru. Paczka umieszczona w paczkomacie czeka na odbiór 48 godzin.

Jest też możliwość odbioru bezpośrednio z naszej siedziby przy ul. Górczewskiej 148, natomiast konieczny jest w takim przypadku wcześniejszy kontakt telefoniczny i ustalenie możliwej godziny odbioru.

Płatność

Przelew tradycyjny

Należność za zakupione towary należy przelać na konto:

onProject Marcin Zaręba
ul. Górczewska 148, 01-460 Warszawa

nr konta mBank:

38 1140 2004 0000 3202 7574 7495

W tytule przelewu prosimy o wpisanie numeru zamówienia.

Płatność gotówką

Forma dostępna dla transakcji z odbiorem osobistym lub przesyłką pobraniową jako formą dostawy.

E-przelew

Rozliczenia transakcji wykonanych e-przelewem realizowane są za pośrednictwem operatora Dotpay.