O nas

Sklep z grami planszowymi jest wyrazem naszej pasji. Od wielu już lat sami swój wolny czas spędzamy nad planszówkami. Teraz naszą pasję zaczynają podzielać nasze dzieci. Chociaż, wbrew panującemu jeszcze w Polsce przekonaniu, współczesne gry planszowe to propozycja nie tylko dla dzieci!

Nie jesteśmy klasycznym sklepem internetowym. Nie sprzedajemy wirtualnych produktów. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadamy fizycznie w naszym magazynie, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu bardzo szybki czas realizacji zamówienia.

Nie jesteśmy też sklepem stacjonarnym, ale posiadając fizycznie gry, oferujemy możliwość podjęcia decyzji o zakupie na miejscu, bez konieczności wcześniejszego zamawiania, po zapoznaniu się ze szczegółami gry i naszymi sugestiami. Taka forma działalności daje też możliwość zakupów w bardzo nietypowych godzinach - zdarzało nam się wydawać gry zarówno przed 8 rano, jak i po 22, także jeśli jest późny sobotni wieczór, a potrzebujecie na szybko jakiś prezent, to zachęcamy do kontaktu :)

Gry planszowe są bardzo dobrą alternatywą spędzania wolnego czasu w stosunku do gier komputerowych czy przesiadywania przed telewizorem. Z mnóstwa propozycji każdy powinien znaleźć coś dla siebie - gry towarzystkie, gry imprezowe, gry bitewne, gry ekonomiczne, gry przygodowe, gry edukacyjne, gry dla dzieci, quizy i łamigłówki... Na spotkanie z przyjaciółmi, na imprezę, na spotkanie rodzinne czy zabawę z dziećmi...

Zapraszamy do dzielenia naszej pasji!