Program CashBack

Kupuj, zbieraj punkty i wymieniaj je na bony rabatowe!

Przy każdym z produktów widoczna jest ilość punktów lojalnościowych, które zostaną dodane do Państwa konta w przypadku zakupu danego produktu.

Punkty można wymienić na bon rabatowy i wykorzystać już przy kolejnym zamówieniu. Punkty są ważne przez okres 365 dni od daty złożenia zamówienia.

Program łączy się z innymi promocjami i rabatami!

Program CorazTaniej

Kupujesz więcej – kupujesz TANIEJ!

Nasze atrakcyjne ceny mogą być jeszcze atrakcyjniejsze! Jesteś naszym stałym klientem? Regularnie kupujesz planszówki? Z tym programem rabatowym będziesz mógł kupować w naszym sklepie coraz taniej!

Program oferuje stały rabat dla naszych klientów w oparciu o dotychczasową historię zakupów w naszym sklepie: 

    Wydane od rejestracji       Rabat
          (co najmniej)
                400 zł         1%
                800 zł         2%
              1200 zł          3%
              1600 zł         4%
              2000 zł         5%

Do obliczenia wartości rabatu sumowane są wszystkie zrealizowane w naszym sklepie internetowym zamówienia (nie dotyczy zamówień złożonych poprzez serwis Allegro)!

Rabat naliczany jest automatycznie. Po zalogowaniu widoczne są już ceny pomniejszone o właściwy rabat.

Program nie łączy się z promocją Dobra Gra w Dobrej Cenie oraz grami oferowanymi w kategorii PROMOCJE!

 

Zachęcamy także do śledzenia naszego profilu na Facebook'u, gdzie również będziemy organizować akcje promocyjne, publikować kody rabatowe i przekazywać ciekawe informacje ze świata gier planszowych! Tam też m.in.:

Program Dobra Gra w Dobrej Cenie

Szukaj kodów rabatowych na Facebooku!

Cyklicznie co piątek będziemy publikować na naszym profilu na Facebook’u kod rabatowy upoważniający do zakupu zaprezentowanej gry w  Dobrej Cenie. Kod rabatowy będzie ważny do najbliższego poniedziałku włącznie.

I to Wy możecie zdecydować, jaka to będzie gra! W komentarzach do informacji o opublikowanej grze w danym tygodniu czekamy na propozycję gry na kolejny tydzień. Grę, która zbierze najwięcej głosów i będzie dostępna na rynku, od piątku będzie można kupić u nas w Dobrej Cenie.

Warunkiem skorzystania z kodu rabatowego jest polubienie naszego profilu na Facebook’u i wybranie jako sposobu zapłaty zwykłego przelewu lub płatności przy odbiorze, a po kilku partiach zakupionej gry - napisanie opinii na jej temat.

Program nie łączy się z programem CorazTaniej!