Imionki

Nowy produkt

Kreatywne memo dla małych i dużych!

Więcej szczegółów

Nie ma punktów za ten produkt.


19,53 zł brutto

-7%

21,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Liczba graczy:2-6 osób
Wiek:od 5 lat
Czas gry:ok. 15 min.
Wydanie:polskie
Instrukcja:polska

Więcej informacji

Gra ćwiczy kreatywność, pamięć i refleks. Uczestnicy rozgrywki będą tworzyć nowe imiona dla radosnej gromadki potworków. Kto zapamięta je najlepiej, zostanie mistrzem tej wesołej zabawy.

Imionki świetnie sprawdzą się jako narzędzie do rozwijania dziecięcej kreatywności. Twórcza fantazja będzie mieć przełożenie na imiona, które dzieci nadadzą zabawnym potworkom. Drugim aspektem, który pełni ważną rolę w tej grze jest refleks. Konieczność zapamiętywania wymyślonych przez graczy pseudonimów to świetne zadanie pamięciowe.

Zasady gry Imionki można wytłumaczyć w przysłowiową „minutę”. Cała zabawa opiera się na kreatywności i poczuciu humoru uczestników zabawy. Proste zasady sprawiają, że gra doskonale sprawdza się w każdej grupie wiekowej.

Jakie imię nadać zabawnemu potworkowi? Czy skupić się na jakimś elemencie wyglądu, skojarzeniu z zestawem kolorów, a może puścić wodze fantazji i nadać mu zupełnie abstrakcyjny pseudonim? Tutaj jednym ograniczeniem jest pomysłowość graczy.

Humor, refleks i kreatywność to doskonała mieszanka w prostej grze karcianej. Przy stole nie raz dochodzi do zabawnych sytuacji - zarówno przy wymyślaniu imion dla potworków, jak i przy samym ich przypominaniu.

Zawartość pudełka:

  • 55 kart
  • instrukcja

Opinie

Napisz opinię

Imionki

Imionki

Kreatywne memo dla małych i dużych!